O mnie

Od ponad 10 lat jestem projektantką wnętrz i właścicielką Studia Projektowe Atoato. Należę do Polskiego Stowarzyszenia Projektantów Wnętrz oraz Klastra Akademii Architekta. Moją przygodę z pięknymi przedmiotami rozpoczęłam na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu i kontynuowałam na ASP w Gdańsku i UDK w Berlinie.

Kocham wymyślać i zmieniać ludziom życie na piękniejsze. Przez ostatni kilka lat stworzyłam setki projektów wnętrz dla klientów w Polsce i za granicą.  Dzięki temu zdobyłam doświadczenie i praktyczną wiedzę, którą chciałabym podzielić się z każdą osobą, która marzy o stworzeniu pięknego  domu.

Wiem,  jak trudne to zadanie i że każdy z Was prędzej czy później musi się z nim zmierzyć. Poznałam Wasze problemy, wątpliwości i obawy od podszewki i zamarzyło mi się odmienić wnętrza nie tylko moich klientów ale wszystkich ludzi, którzy  tego zapragną i zakupią moją książkę.

Mój pęd do nowości i ulepszania otoczenia spowodował, że zaczęłam projektować w wirtualnej rzeczywistości,  więcej możecie zobaczyć na kanale: YouTube A-to 360° VR.

Od wielu lat prowadzę bloga Ato-czytelnia, na którym dzielę się darmową wiedzą z zakresu urządzania wnętrz –  http://atoato.pl/blog/.

Darmowe porady znajdziesz też na FB   Mój kanał na Youtube

Ponieważ bardzo lubię motywować i wspierać kolegów po fachu pisze też na blogu :  Przedsiębiorczy Architekt http://www.przedsiebiorczyarchitekt.pl/.